Newocam & Parampos

Newocam Bayilik hesabınızla bağlantılı olarak çalışan Parampos ödeme sistemi Cep telefonunuzu, tabletinizi ve bilgisayarınızı sanal posa dönüştürüyor.[Burayı Tıkla ] Sanal pos cihaz masraflarını silin! Çünkü 3D Secure ile son derece güvenli ve 12 taksite kadar vadeli tahsilatlar için
sadece Newocam Bayilik Hesabınız yeterli. İncelemek için bayi girişi yapın


...

...

...

...

...VİZYON&MİSYONVizyon: Teknoloji ürünleri üretiminin geçmişi çeyrek asır öncesine dayanan Ulutaş Teknoloji 2015 yılında güvenlik sistemleri sektöründe Newocam Security Cams markasını üretmeye başlamıştır. 2018 yılı içerisinde Newocam, üretim bandında üretim hızını ve çalışma kolaylığını arttırmak için değişikliğe giden firmamız, 2019 yılı için AR-GE çalışmalarını hızlandırmıştır. Bunun getirisi ise %100 Türk üretimi ürünleri gönül rahatlığyla ihtiyaç duyan kişisel kullanım ve iş ortağı müşterilerimize ulaştırmayı amaçlamaktayız. Misyon: Kreatif bakış açısı, yenilikçi, genç-dinamik ve rekabetçi üretim yapısıyla ürün kalitesinden ödün vermeden en yeni teknolojiyi, en uygun bütçe ve ödeme olanaklaklarıyla değerli iş ortaklarımıza sunmayı karakteri haline getirmiştir. Üretim bandında ve yönetimde çalışan tüm arkadaşlarımızla standart üretim yapmayı kendimiz için misyon, müşterilerimiz için sorumluluk olarak ahdetmişizdir. Güvenlik kameraları üretimi ve pazarlamasında genç, dinamik ve innovative atılımlar gerçekleştirmektedir.
Ulutaş Teknoloji Ür.San.Tic.A.Ş. Başkanı
Enes ULUTAŞ

Katalog ve MedyaNewocam Güvenlik Kameraları Ulutaş Teknoloji'nin tescilli markasıdır. Bireysel müşterilerimiz ve Bayilerimiz için hazırladığımız "Güvenlik Kameralar Kataloğu" ve "Kayıt Cihazları Kataloğu"nu bu alandan indirebilirsiniz.

AHD Kameralar Kataloğu

AHD Bullet ve Dome Kameraların tanıtımının yapıldığı detaylı Kataloğu buradan indirebilirsiniz

IP Kameralar Kataloğu

IP Bullet ve Dome Kameraların tanıtımının yapıldığı detaylı Kataloğu buradan indirebilirsiniz

DVR ve NVR Kayıt Cihazlar Kataloğu

DVR ve NVR Kayıt Cihazlarının tanıtımının yapıldığı detaylı kataloğu buradan indirebilirsiniz

Fotoğraflar

Üretim bandımızdan bazı fotoğrafları bu alanda paylaşmak istedik

İş Ortağımız Olmak İster misiniz?

Bayilik sözleşmesi yaparak Ulutaş Teknoloji'nin üretimden aldığı gücü fiyat performans fırsatlarına dönüştürebilirsiniz. Siparişlerinizi talep ettiğiniz teknolojilerle kombin edebilir kendi ürün gamınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca "Markalama" imkânı elde edersiniz.