HAKKIMIZDA
Newocam Güvenlik Kameraları ve Kayıt Cihazları Ulutaş Teknoloji'nin tescilli markasıdır.
Lütfen Newocam markasıyla sektöre sunduğumuz ürünleri inceleyin
www.newocam.com


Newocam Security Cams markası, İzmir merkezli bir şirket olan çeyrek asır boyunca çeşitli teknoloji ürünleri üretimi ve yazılım çözümleri sunarak günümüze kadar gelen Ulutaş Teknoloji Ür.San.Tic.A.Ş.'nin ülke çapında tercih edilen güvenlik kameraları sistemleri markasıdır.
Güvenlik kameraları üretimi ve pazarlamasında genç, dinamik ve innovative atılımlar gerçekleştirmektedir.
İzmir merkezli şirketimiz IP/AHD/UHD/TVI/CVI güvenlik kameraları ve bütçeye uygun ve kapasiteye göre çeşitlendirilmiş görüntü kayıt cihazları üretimi yapmaktadır. Bunun yanında kaliteli sarf malzemeleri hatta keşif ve montaj çözümleri sunmaktadır. Güvenlik alanında işletmelerin veya bireysel kullanımlara uygun teknoloji çözümleriyle müşteri memnuniyetini önceleyen Newocam Security Cams sektörde yaygın servis ağı, satış sonrası destek ve güçlü ekibiyle planladığınız güvenlik çözümlerine en gerçekçi çözümleri uygun koşullarda sağlamaktadır. .
Newocam Security Cams Hizmetleri

  • Güvenlik Kameraları Üretimi
  • Kayıt Cihazları Üretimi
  • Sarf Malzemeleri Tedariği
  • Çevre Birimleri Tedariği
  • Keşif Montaj Desteği
  • Satış Sonrası Servis desteği
"bakış açınızı değiştirin"
Ulutaş Teknoloji Ür.San.Tic.A.Ş. Başkanı
Enes ULUTAŞ

VİZYON&MİSYONVizyon: Teknoloji ürünleri üretiminin geçmişi çeyrek asır öncesine dayanan Ulutaş Teknoloji 2015 yılında güvenlik sistemleri sektöründe Newocam Security Cams markasını üretmeye başlamıştır. 2018 yılı içerisinde Newocam, üretim bandında üretim hızını ve çalışma kolaylığını arttırmak için değişikliğe giden firmamız, 2019 yılı için AR-GE çalışmalarını hızlandırmıştır. Bunun getirisi ise %100 Türk üretimi ürünleri gönül rahatlığyla ihtiyaç duyan kişisel kullanım ve iş ortağı müşterilerimize ulaştırmayı amaçlamaktayız. Misyon: Kreatif bakış açısı, yenilikçi, genç-dinamik ve rekabetçi üretim yapısıyla ürün kalitesinden ödün vermeden en yeni teknolojiyi, en uygun bütçe ve ödeme olanaklaklarıyla değerli iş ortaklarımıza sunmayı karakteri haline getirmiştir. Üretim bandında ve yönetimde çalışan tüm arkadaşlarımızla standart üretim yapmayı kendimiz için misyon, müşterilerimiz için sorumluluk olarak ahdetmişizdir. Güvenlik kameraları üretimi ve pazarlamasında genç, dinamik ve innovative atılımlar gerçekleştirmektedir.
Ulutaş Teknoloji Ür.San.Tic.A.Ş. Başkanı
Enes ULUTAŞ

Katalog ve MedyaNewocam Güvenlik Kameraları Ulutaş Teknoloji'nin tescilli markasıdır. Bireysel müşterilerimiz ve Bayilerimiz için hazırladığımız "Güvenlik Kameralar Kataloğu" ve "Kayıt Cihazları Kataloğu"nu bu alandan indirebilirsiniz.

AHD Kameralar Kataloğu

AHD Bullet ve Dome Kameraların tanıtımının yapıldığı detaylı Kataloğu buradan indirebilirsiniz

IP Kameralar Kataloğu

IP Bullet ve Dome Kameraların tanıtımının yapıldığı detaylı Kataloğu buradan indirebilirsiniz

DVR ve NVR Kayıt Cihazlar Kataloğu

DVR ve NVR Kayıt Cihazlarının tanıtımının yapıldığı detaylı kataloğu buradan indirebilirsiniz

Fotoğraflar

Üretim bandımızdan bazı fotoğrafları bu alanda paylaşmak istedik

İş Ortağımız Olmak İster misiniz?

Bayilik sözleşmesi yaparak Ulutaş Teknoloji'nin üretimden aldığı gücü fiyat performans fırsatlarına dönüştürebilirsiniz. Siparişlerinizi talep ettiğiniz teknolojilerle kombin edebilir kendi ürün gamınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca "Markalama" imkânı elde edersiniz.